Strona główna
Kosmiczne technologie- Huta Celsa
11W piątek, 19 czerwca, uczniowie klasy 5 i 7a mieli okazję uczestniczyć w niezwykłych zajęciach z doradztwa zawodowego. Naszą szkołę odwiedziła pani Marta Jałocha, reprezentująca Hutę Celsa Ostrowiec. Spotkanie udowodniło, że o poważnej pracy i wielkim przemyśle można opowiadać w sposób fascynujący i pełen pasji.
Podsumowanie innowacji "Rok z oddechem" i Ogólnopolskiego Projektu Profilaktyki Logopedycznej
32Przez cały rok szkolny realizowaliśmy innowację "Rok z oddechem". Rozmawialiśmy z uczniami o ważnej roli prawidłowego oddechu oraz jego wpływie na jakość naszego zdrowia i samopoczucia. Ćwiczyliśmy i utrwalaliśmy dobre nawyki oddechowe. Uczniowie polubili zajęcia "z oddechem". Będziemy je kontynuować po przerwie wakacyjnej.
Klasa Ia - odkrywamy uroki świętokrzyskich atrakcji
W środę 16 czerwca 2026r. całą klasą wybraliśmy się do Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki. Tu zwiedziliśmy rezerwat przyrodniczy „Krzemionki Opatowskie”, zobaczyliśmy rekonstrukcję pradziejowej osady i obejrzeliśmy multimedialną wystawę „Władcy krzemienia”. Pokonaliśmy półtorakilometrową trasę turystyczną. Oczywiście najciekawszą częścią trasy był jej fragment poprowadzony pod ziemią. Dopisała nam pogoda i humory, co widać na zdjęciach! Zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu i do odwiedzenia Krzemionek.
Integracja i dobra zabawa w Energylandii
17 czerwca uczniowie klas Va, Vb, VIa i VIIa uczestniczyli w wycieczce do Energylandii. Była to doskonała okazja do integracji, wspólnej zabawy oraz aktywnego spędzenia czasu. Uczestnicy mieli możliwość skorzystania z wielu atrakcji dostosowanych do różnych grup wiekowych. Wyjazd dostarczył wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.
Wycieczka Kraków-Wieliczka
Dziś klasy 1b, 2a oraz 2b wybrały się na pełną wrażeń wycieczkę do Wieliczki oraz na spacer po Starym Mieście w Krakowie. Uczniowie mieli okazję zwiedzić niezwykłą Kopalnię Soli, poznać jej historię i podziwiać wyjątkowe podziemne komory. To była prawdziwa podróż do świata ukrytego głęboko pod ziemią!
Międzyklasowa integracja w Warszawie
16 czerwca uczniowie klas 4a, 4b i 5a uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem programu była wizyta w Fabryce Czekolady, gdzie uczniowie poznali proces powstawania czekolady oraz mieli okazję skosztować słodkich wyrobów.
Następnie uczestnicy wycieczki odwiedzili Centrum Nauki Kopernik. Dzięki licznym interaktywnym eksponatom mogli samodzielnie przeprowadzać doświadczenia i odkrywać fascynujący świat nauki. Wyjazd był pełen ciekawych wrażeń, nowych doświadczeń oraz dobrej zabawy.
Logowanie
Godziny dzwonków
Poniedziałek 22.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych