Aktualności

          • Kosmiczne technologie- Huta Celsa

          • W piątek, 19 czerwca, uczniowie klasy 5 i 7a mieli okazję uczestniczyć w niezwykłych zajęciach z doradztwa zawodowego. Naszą szkołę odwiedziła pani Marta Jałocha, reprezentująca Hutę Celsa Ostrowiec. Spotkanie udowodniło, że o poważnej pracy i wielkim przemyśle można opowiadać w sposób fascynujący i pełen pasji.

          • Podsumowanie innowacji "Rok z oddechem" i Ogólnopolskiego Projektu Profilaktyki Logopedycznej

          • Przez cały rok szkolny realizowaliśmy innowację "Rok z oddechem". Rozmawialiśmy z uczniami o ważnej roli prawidłowego oddechu oraz jego wpływie na jakość naszego zdrowia i samopoczucia. Ćwiczyliśmy i utrwalaliśmy dobre nawyki oddechowe. Uczniowie polubili zajęcia "z oddechem". Będziemy je kontynuować po przerwie wakacyjnej.

            Logopeda realizował również Ogólnopolski Projekt Profilaktyki Logopedycznej "Wpływ wysokich technologii na rozwój mowy" we współpracy z @teczka_logopedy. Program skierowany był przede wszystkim do rodziców, a jego celem było promowanie działań profilaktycznych wspierających rozwój mowy dzieci. 

          • Klasa Ia - odkrywamy uroki świętokrzyskich atrakcji

          • W środę 16 czerwca 2026r. całą klasą wybraliśmy się do Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki. Tu zwiedziliśmy rezerwat przyrodniczy „Krzemionki Opatowskie”, zobaczyliśmy rekonstrukcję pradziejowej osady i obejrzeliśmy multimedialną wystawę „Władcy krzemienia”. Pokonaliśmy półtorakilometrową trasę turystyczną. Oczywiście najciekawszą częścią trasy był jej fragment poprowadzony pod ziemią. Dopisała nam pogoda i humory, co widać na zdjęciach! Zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu i do odwiedzenia Krzemionek.

            Pozdrawiamy wszystkich,

            uczniowie klasy Ia.

          • Integracja i dobra zabawa w Energylandii

          • 17 czerwca uczniowie klas Va, Vb, VIa i VIIa uczestniczyli w wycieczce do Energylandii. Była to doskonała okazja do integracji, wspólnej zabawy oraz aktywnego spędzenia czasu. Uczestnicy mieli możliwość skorzystania z wielu atrakcji dostosowanych do różnych grup wiekowych. Wyjazd dostarczył wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.

          • Wycieczka Kraków-Wieliczka

          • Dziś klasy 1b, 2a oraz 2b wybrały się na pełną wrażeń wycieczkę do Wieliczki oraz na spacer po Starym Mieście w Krakowie. Uczniowie mieli okazję zwiedzić niezwykłą Kopalnię Soli, poznać jej historię i podziwiać wyjątkowe podziemne komory. To była prawdziwa podróż do świata ukrytego głęboko pod ziemią!

            Po zwiedzaniu przyszedł czas na odkrywanie uroków Krakowa. Spacerując po Starym Mieście, podziwialiśmy zabytki, poznawaliśmy ciekawe historie i cieszyliśmy się wspólnie spędzonym czasem.

            Humory dopisywały przez cały dzień, a piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że wycieczka była jeszcze przyjemniejsza. Nie zabrakło uśmiechów, dobrej zabawy i wielu niezapomnianych chwil.

          • Międzyklasowa integracja w Warszawie 

          • 16 czerwca uczniowie klas 4a, 4b i 5a uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem programu była wizyta w Fabryce Czekolady, gdzie uczniowie poznali proces powstawania czekolady oraz mieli okazję skosztować słodkich wyrobów.

            Następnie uczestnicy wycieczki odwiedzili Centrum Nauki Kopernik. Dzięki licznym interaktywnym eksponatom mogli samodzielnie przeprowadzać doświadczenia i odkrywać fascynujący świat nauki. Wyjazd był pełen ciekawych wrażeń, nowych doświadczeń oraz dobrej zabawy.

          • Świętokrzyska Mini Olimpiada w Turnieju Gier i Zabaw klas l- lll w ramach programu "Mały Mistrz"

          • W turnieju uczestniczyły cztery szkoły z Powiatu Ostrowskiego, w sumie  160 uczniów.
            Końcowa klasyfikacja:
            1. PSP im. A. Hedy ,"Szarego" w Kunowie- 46 pkt.
            2. PSP nr 14 w Ostrowcu Św.- 42 pkt.
            3. PSP nr 3 w Ostrowcu Św.-24pkt
            4. PSP w Waśniowie- 24 pkt.
            Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i puchary dla szkół oraz nagrody rzeczowe.

          • Sukces naszego ucznia w konkursie Gigathon 2026!

          • Kornel Rogacki, uczeń klasy 8a w sobotę 13 czerwca brał udzial w finale Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno - Informatycznego Gigathon, który odbył się na Politechnice Warszawskiej.

            Finałowa rywalizacja 80 najlepszych uczestników wyłoniła ostatecznych zwycięzców. Kornel znalazł się w czołowej osiemnastce najlepszych młodych programistów ( kat. 13 -15 lat) w Polsce

            Za przygotowanie ucznia do konkursu odpowiadała p. Urszula Radomska.

            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

            Gigathon 

          • Śladami Stanisława Staszica – sukces naszych uczniów w konkursie ogólnopolskim

          • Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły odnieśli znaczące sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Fotograficznym „Ślady myśli technicznej Stanisława Staszica”. Konkurs był okazją do rozwijania zainteresowań artystycznych, poszerzania wiedzy o życiu i działalności Stanisława Staszica oraz odkrywania śladów jego myśli technicznej we współczesnym świecie.

            Celem konkursu było przybliżenie postaci Stanisława Staszica oraz ukazanie jego zasług dla rozwoju nauki, techniki, przemysłu i gospodarki. Uczestnicy wykonywali prace plastyczne i fotografie nawiązujące do dziedzictwa pozostawionego przez jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiego oświecenia.

             

            Do konkursu przystąpiło 93 uczestników. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

            • Lena Cemerys  I miejsce ex aequo,
            • Nikola Waszczyk  I miejsce ex aequo,
            • Liliana Minkina  I miejsce w kategorii klas I–IV,
            • Nikola Ciepielewska - III miejsce w kategorii klas I-IV,
            • Radosław Różalski  I miejsce w kategorii fotografii,
            • Karol Gawron - II miejsce - klasy I-IV  w kategorii fotografii.

            Osiągnięte wyniki są dowodem talentu, zaangażowania i kreatywności naszych uczniów. Cieszymy się, że ich prace zostały docenione przez jury konkursowe i znalazły się w gronie najlepszych spośród licznych zgłoszeń.

            Serdecznie gratulujemy laureatom. Za przygotowanie prac plastycznych do konkursu odpowiadała pani Iwona Matuła – nauczyciel plastyki, natomiast za przygotowanie fotografii konkursowych pani Urszula Radomska oraz pani Małgorzata Jelonek. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie uczniów w rozwijaniu ich pasji oraz talentów.

        • Informacja dla Rodziców uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2026/ 2027
          • Informacja dla Rodziców uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2026/ 2027

          • Szanowni Państwo!

            Cieszymy się, że 1 września 2026 r. Wasze dziecko rozpocznie naukę w klasie pierwszej, w Publicznej Szkole Podstawowej im. Antoniego Hedy „Szarego” w Kunowie. Będzie nam niezmiernie miło powitać Państwa i Dzieci w murach naszej szkoły. Rozpoczęcie nauki jest bardzo ważnym i ekscytującym momentem zarówno dla młodego człowieka, jak i jego najbliższych. Nowe miejsce, nowi koledzy i koleżanki, nowa wychowawczyni oraz nowe zasady panujące w placówce mogą być źródłem stresu i niepokoju. To, jak będzie wyglądał przebieg adaptacji dziecka w szkole, zależy też w dużym stopniu od nas dorosłych – rodziców, nauczycieli oraz naszej dobrej współpracy. Liczymy na Państwa pomoc i wsparcie. My dopełnimy wszelkich starań, by Państwa dziecko czuło się w naszej szkole dobrze i bezpiecznie. Zachęcamy do stałego kontaktu z nami, szczerych rozmów i udziału w życiu klasy.
            Zaufanie i dobra komunikacja to klucz do sukcesu.
            Jak możecie pomóc dziecku już teraz?
            1. Zadbajcie o samodzielność: Pozwólcie dziecku samemu pakować plecak i wiązać buty. To
            buduje pewność siebie.
            2. Stwórzcie pozytywną atmosferę: Rozmawiajcie o szkole jak o przygodzie i miejscu
            zdobywania wiedzy, a nie jak o obowiązku budzącym lęk.
            3. Ustalcie rutynę: Zadbajcie o stałe pory snu, posiłków i odrabiania lekcji. Dzieci czują się
            bezpieczniej, gdy znają przewidywalny plan dnia.
            4. Zaufajcie procesowi: Dajcie dziecku czas na adaptację. Pomyłki są naturalną częścią nauki
            i nie należy ich traktować jako porażek.

            Dla wielu z Państwa będzie to pierwszy kontakt z naszą szkołą, w związku z powyższym pragnę przekazać kilka najistotniejszych informacji dotyczących uczniów klas pierwszych:

            • Jak co roku szkoła zapewnia uczniom bezpłatne podręczniki i ćwiczenia;
            • Podział uczniów do poszczególnych klas nastąpi pod koniec sierpnia, a listy klas zostaną wywieszone na tablicy ogłoszeń;
            • W szkole funkcjonuje stołówka, w której wydawane są obiady;
            • Szkoła zapewnia również opiekę świetlicową dla dzieci, których rodzice oboje pracują. Zapisy na świetlicę w pierwszych dniach nauki.

            Na pierwszym spotkaniu z wychowawcą otrzymają Państwo dostęp do e-dziennika, dzięki któremu na bieżąco będą mieli Państwo możliwość monitorowania postępów w nauce swojego dziecka. Poniżej przedstawiam Państwu Wyprawkę Pierwszoklasisty, która z pewnością ułatwi Państwu kompletowanie niezbędnych przyborów.

            Wyprawka pierwszoklasisty:

            • zeszyty (w 3 linie i w kratkę 16 lub 32 kartkowe),
            • tornister,
            • piórnik z pełnym wyposażeniem do którego zalicza się: długopis, ołówek, gumka do ścierania, temperówka, nożyczki z zaokrąglonymi brzegami,
            • 2 teczki z gumką na prace,
            • klej,
            • kredki ołówkowe i świecowe,
            • mazaki, cienkopisy i flamastry,
            • farby plakatowe wraz z pędzelkami,
            • plastelina,
            • blok rysunkowy,
            • blok techniczny,
            • papier kolorowy zwykły / nie samoprzylepny/,
            • bibuła kolorowa 3-4 kolory,
            • bidon i pojemnik na śniadanie,
            • strój gimnastyczny,
            • obuwie z jasną podeszwą na zmianę i worek,
            • strój galowy na rozpoczęcie roku i uroczystości szkolne.

                                                                                                                 Dorota Opara

                                                                                                                 Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
                                                                                                                 im. Antoniego Hedy „Szarego” w Kunowie

          • Podsumowanie VII Gminnego Konkursu Matematyczno – Fizycznego "Ja - Młody da Vinci"

          • 11 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie VII Gminnego Konkursu Matematyczno – Fizycznego “Ja Młody da Vinci” dla uczniów klas ósmych z terenu naszej gminy. W podsumowaniu konkursu wzięli udział uczniowie wraz z opiekunami. Nagrody i dyplomy wręczyła dyrektor szkoły Dorota Opara i wicedyrektor szkoły Małgorzata Kowalska oraz organizatorki konkursu: Edyta Wesołowska, Renata Gołemska, Alicja Kwapisz i Donata Ożdżyńska.
            Laureaci konkursu: 

            I miejsce 

            Adam Czuba – kl. VIIIa, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy “Szarego” w Kunowie 

            II miejsce  

            Jakub Mazan – kl. VIIIa, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy “Szarego” w Kunowie

            Michał Wiśniewski -  kl. VIIIa, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy “Szarego” w Kunowie 

            III miejsce  

            Filip Borek  – kl. VII, Publiczna Szkoła Podstawowa w Wymysłowie,

            Filip Otremski – kl. VIII, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janiku 

            Wyróżnienia:

            Julia Janda – kl. VIII, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Nietulisku Dużym 

            Piotr Pszonak – kl. VIII, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janiku 

            Kornel Rogacki – kl. VIIIa, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy “Szarego” w Kunowie

            Matvii Panat – kl. VIIIb, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy “Szarego” w Kunowie 

            Gratulujemy laureatom oraz uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie nauk ścisłych. 

             

             

          • Przegląd Logopedyczny "Logo-Łamacze"

          • Przegląd Logopedyczny czyli święto „Logo-Łamaczy” – uczniów ćwiczących i doskonalących swoje umiejętności artykulacyjne, słuchowe i językowe. To czas miłych podsumowań, sprawdzian efektów wytężonej pracy logopedycznej, szlifowania wyrazistości mowy. To tutaj uczniowie mogą sprawdzić się przed kameralnym audytorium.

            W czwartek 11.06.2026r. na logopedycznej scenie wystąpiło siedemnaścioro „Logo-Łamaczy” z klas I-III prezentując rymowanki i wierszyki rozwijające wrażliwość na zabawę słowami i poczucie humoru.

            Prezentacji wysłuchali dyrektor szkoły p. Dorota Opara, pedagog p. Marek Czuba, logopeda p. Monika Sasak i sympatyczna widownia z klasy IVb.

            Każdy z uczestników przeglądu pokazał się z jak najlepszej strony, wspaniale pokonując tremę i własne trudności. W nagrodę do wszystkich uczniów powędrowały pamiątkowe dyplomy i upominki.

          • Nasi uczniowie w konkursie „Prowadź nas, Święty Janie Pawle II”

          • Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Antoniego Hedy "Szarego" w Kunowie wzięli udział w konkursie „Prowadź nas, Święty Janie Pawle II”, prezentując swoją wiedzę, kreatywność oraz refleksję nad wartościami głoszonymi przez Świętego Jana Pawła II.

            W szczególności gratulujemy Lenie Kusiak z klasy Ia i Nikoli Ciepielewskiej z klasy IIb. Uczestniczki konkursu otrzymały podziękowania oraz drobne upominki, które wręczyła Poseł na Sejm Pani Agata Wojtyszek.

            Spotkanie było okazją do pogratulowania uczniom ich pracy, zaangażowania i pięknych osiągnięć. Dziękujemy rodzicom za wsparcie i motywowanie dzieci do rozwijania swoich talentów. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy chętnie podejmują nowe wyzwania i pielęgnują wartości, będące ważną częścią naszego dziedzictwa.

          • Najczulsze wspomnienia – wyjątkowy Dzień Mamy i Taty

          • W atmosferze pełnej ciepła, miłości i wdzięczności uczniowie klas drugich uczcili Dzień Mamy i Taty wzruszającym przedstawieniem pt. „Najczulsze wspomnienia”. To była wyjątkowa podróż do świata dziecięcych emocji – świata, w którym każde słowo „kocham”, każdy gest i każdy uśmiech mają szczególną wartość. Klimatyczne wiersze, pełne serdeczności i szczerych emocji, oraz nastrojowa choreografia taneczna wykonana do przejmujących utworów muzycznych poruszyły serca zgromadzonych. Nie zabrakło chwil, podczas których w oczach Gości pojawiły się łzy wzruszenia.

            Swoją obecnością uroczystość zaszczycili: Burmistrz Miasta i Gminy Kunów Pan Lech Łodej, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Piotr Rakoczy, Pani dyrektor Dorota Opara oraz Panie wicedyrektor Iwona Pomykała i Małgorzata Kowalska.

            Bo najczulsze wspomnienia rodzą się tam, gdzie jest miłość, bliskość i rodzina…

          • Wspieramy młodzież  w podejmowaniu decyzji edukacyjnych i zawodowych


          • W dniu 09.06.2026r. uczniowie klas VIII  wzięli udział w spotkaniu z doradcami zawodowymi Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Św. P. Anną Bugajską i P. Agnieszką Chuchała.

            Celem spotkania było przybliżenie młodzieży zagadnień związanych z rynkiem pracy oraz świadomym planowaniem swojej przyszłości edukacyjno-zawodowej. Podczas zajęć uczniowie uzyskali informacje na temat zawodów występujących na rynku pracy. Dowiedzieli się również, jakie kompetencje, umiejętności i cechy są szczególnie cenione u młodych osób rozpoczynających swoją karierę zawodową oraz jakie profesje uznawane są za zawody przyszłości.

            Doradcy zawodowi zapoznali uczniów z podstawowymi pojęciami związanymi z rynkiem pracy, narzędziami diagnozującymi. Spotkanie było cennym źródłem wiedzy i inspiracją do podejmowania świadomych decyzji dotyczących dalszej ścieżki kształcenia oraz wyboru przyszłego zawodu.
            Serdecznie dziękujemy P. Annie Bugajskiej i P. Agnieszce Chuchała za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.
             

          • Sukces naszego ucznia w Gigathon 2026

          • Z ogromną radością informujemy, że projekt programistyczny naszego ucznia Kornela Rogackiego z klasy 8a, został zakwalifikowany do Wielkiego Finału Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego Gigathon 2026, który odbędzie się 13 czerwca 2026 roku na Politechnice Warszawskiej.

            Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się rekordowym zainteresowaniem – do I etapu przystąpiło około 15 000 uczestników z całej Polski, a poziom rywalizacji był niezwykle wysoki.

            Do finału wpłynęło 300 projektów. Spośród nich wybrano 80 najlepszych do ścisłego finału.

            To ogromne osiągnięcie i powód do wielkiej satysfakcji – Kornel znalazł się w gronie najlepszych młodych programistów w Polsce!

            Opiekę merytoryczną nad uczniem sprawuje p. Urszula Radomska.

            Gratulujemy i życzymy sukcesu w trakcie finału.

          • Bezpieczne wakacje – spotkanie z Policją w naszej szkole!

          • W środę, 3 czerwca 2026 r., w Publicznej Szkole Podstawowej im. A. Hedy „Szarego” w Kunowie przy ul. Fabrycznej gościliśmy przedstawicieli Policji – panią Ilonę Piwnik-Wócik oraz pana Krzysztofa Lepiarza.

            Funkcjonariusze w ciekawy i przystępny sposób rozmawiali z uczniami o zagrożeniach, które czyhają na młodych ludzi w okresie letnim. Poruszono bardzo ważne tematy:

            zasady bezpiecznego poruszania się na hulajnodze elektrycznej i innych urządzeniach transportu osobistego,

            najnowsze zmiany w prawie – obowiązek noszenia kasków przez dzieci i młodzież podczas jazdy na hulajnodze elektrycznej oraz rowerze,

            szkodliwe skutki i konsekwencje prawne zażywania alkoholu, narkotyków, dopalaczy, leków i innych substancji psychoaktywnych.

            Dziękujemy serdecznie naszym gościom za cenne rady, zaangażowanie i życzliwą atmosferę spotkania. Takie lekcje pozostają w pamięci i na pewno pomogą naszym uczniom podejmować rozsądne decyzje podczas wakacji.

            Bezpieczne wakacje to świadome wakacje!

            #BezpieczneWakacje #Kunów #SzkołaKunów #Policja #Profilaktyka #BezpieczeństwoDzieci

          • VII Gminny Konkurs Matematyczno – Fizyczny „Ja – Młody da Vinci”

          • Już po raz siódmy odbył się Konkurs Matematyczno – Fizyczny „Ja – Młody da Vinci” skierowany do uczniów klas ósmych szkół podstawowych z terenu gminy.

            Wydarzenie zgromadziło młodzież zainteresowaną naukami ścisłymi, która miała okazję sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie problemów matematycznych i fizycznych oraz umiejętności logicznego myślenia. Uczestnicy zmierzyli się z zadaniami wymagającymi nie tylko znajomości wzorów i praw, ale także kreatywności oraz praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy.

            Konkurs przebiegał w miłej, ale pełnej rywalizacji atmosferze.

            Uroczyste podsumowanie konkursu, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się dnia 11 czerwca 2026r. o godz.12.00 w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej im. Antoniego Hedy „Szarego” w Kunowie przy ulicy Fabrycznej, na które serdecznie zapraszają organizatorki: Edyta Wesołowska, Renata Gołemska, Alicja Kwapisz i Donata Ożdżyńska.

          • Karta rowerowa – pierwszy krok do bezpiecznej jazdy

          • W dniach 1 i 2 czerwca 2026 r. odbyła się część teoretyczna egzaminu na kartę rowerową. Do egzaminu przystąpili uczniowie klas czwartych oraz 13 uczniów z klas starszych. Egzamin praktyczny został przeprowadzony w obecności policjanta, który czuwał nad jego prawidłowym przebiegiem oraz podkreślał znaczenie znajomości przepisów ruchu drogowego dla bezpieczeństwa młodych rowerzystów.

            Część praktyczna odbyła się 3 czerwca 2026 r. na Miasteczku Ruchu Drogowego, gdzie uczniowie mieli okazję wykazać się umiejętnością bezpiecznego poruszania się rowerem oraz znajomością przepisów ruchu drogowego w praktyce.

            Przygotowanie uczniów do egzaminu na kartę rowerową prowadziła Iwona Matuła, nauczyciel techniki, która odpowiadała również za organizację i przeprowadzenie egzaminu.

            Od 3 czerwca 2026 roku weszły w życie nowe przepisy mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na drogach. Zgodnie z nimi osoby poniżej 16. roku życia mają obowiązek noszenia kasku ochronnego podczas jazdy rowerem, hulajnogą elektryczną oraz innymi urządzeniami transportu osobistego. Obowiązek ten dotyczy także dzieci przewożonych w fotelikach rowerowych i przyczepkach.

            Osoby do 16. roku życia mają obowiązek noszenia kasku podczas jazdy hulajnogą. Hulajnogą elektryczną należy poruszać się po drogach dla rowerów, a gdy ich nie ma – zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Zabronione jest przewożenie pasażerów. Przestrzeganie tych zasad zwiększa bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu.

            Brak kasku może skutkować nałożeniem mandatu. Nowe przepisy mają chronić młodych uczestników ruchu drogowego przed poważnymi urazami głowy podczas wypadków. Dlatego każdy uczeń posiadający kartę rowerową powinien pamiętać o bezpiecznej jeździe i obowiązkowym wyposażeniu ochronnym.

            Zdobycie karty rowerowej jest ważnym etapem w edukacji komunikacyjnej uczniów, ponieważ pozwala im bezpiecznie i odpowiedzialnie uczestniczyć w ruchu drogowym jako rowerzyści.

          • Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym.

          • Sukces naszych uczniów w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Wioski bez troski".

            Z przyjemnością informujemy o sukcesach uczniów naszej szkoły w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Wioski bez troski”, organizowanym przez KRUS. Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem „Rola rolnika, by upadków unikał” i miała na celu promowanie zasad bezpieczeństwa podczas pracy w gospodarstwie rolnym oraz popularyzację wiedzy na temat ubezpieczeń społecznych rolników.

            W etapie powiatowym konkursu I miejsce zdobył Radosław Różalski, natomiast III miejsce zajęła Nikola Misztal. Wyróżnienia otrzymały również uczennice: Liwia Wołoszyn oraz Nikola Cybula.

            Praca Radosława Różalskiego została zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego, gdzie odniosła kolejny sukces. Nasz uczeń zdobył III miejsce na szczeblu wojewódzkim, co jest dużym osiągnięciem i powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej.

            Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich talentów artystycznych.

            Opiekunem uczniów i nauczycielem odpowiedzialnym za przygotowanie do konkursu była pani Iwona Matuła.

    • Kontakty

      • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w Kunowie
      • (41) 26-12-790 ul. Szkolna 1
        (41) 26-12-798 ul. Fabryczna 1
      • ul. Szkolna 1
        27 - 415 Kunów
        Poland
      • Dorota Opara
      • Małgorzata Kowalska
        Iwona Pomykała
      • Jolanta Kusiak
        ul. Szkolna 1
        czynny 7.00-15.00
        Agnieszka Tomaszewska
        ul. Fabryczna 1
        czynny 7.00-15.00
      • Ewelina Raczyńska
        godz. pracy 7.00-15.00
      • pedagog Marek Czuba, ul Szkolna 1
        poniedziałek 7.30-9.15, wtorek 7.30-12.30; czwartek 8.30-12.45,
        pedagog, pedagog specjalny Jolanta Salwa, ul. Fabryczna 1
        poniedziałek (pedagog) 7.15-10.00; 10.45-11.00; 11.45-13.00
        wtorek (pedagog specjalny) 7.30-11.00; 11.45-12.50; 14.35-15.00
        środa (pedagog specjalny) 8.00-9.10; 11.00-12.50
        czwartek (pedagog specjalny) 9.10-11.10
        piątek (pedagog) 8.30-10.00; 10.45-13.35
      • Klasy I-IV - budynek przy ul. Szkolnej 1
        tel.(41) 26-12-790
        Klasy V-VIII - budynek przy ul. Fabrycznej 1
        tel.(41) 26-12-798
      • Joanna Marczuk-Domińska
        joanna.marczuk-dominska@cbi24.pl
        Tel: 575-007-332
      • Tomasz Kryj
        ul. Szkolna: poniedziałek 8.20-12.50, piątek 8.20-9.50
        ul. Fabryczna: środa 8.20-12.50, piątek 9.50-11.20
      • ul. Szkolna: poniedziałek 8.15-9.45; wtorek 9.05-10.05; środa 9.05-11.55, 12.45-13.15; czwartek - 8.15-9.45; piątek 9.05-10.55
        ul. Fabryczna: poniedziałek - 10.45-11.00; 11.45-12.50; wtorek - 8.20-9.10; 10.45-11.00; 11.45-12.50; środa - 8.20-9.10; 10.45-12.45; czwartek - 8.20-12.00; piątek - 8.20-10.20
    • Logowanie